1969 yılında Mersin’de başlayan sanayicilik serüvenimiz dedemiz Mehmet Arslan’ın kapı, pencere, dorse üzerine üretimi şeklindeydi.

1977 yılında daha geniş çaplı bir hamle yaparak profil demir doğrama, büküm şeklinde ilerledi.

1981 yılında AŞ profil şirketi ile bir adım daha üretime büyük ölçüde katkı sağlanmıştır ve büyüme yolunda sektörün tanınan ailelerinden olunmuştur.

1999 yılında bilgisayar mühendisi oğul Melih Arslan Mersin serbest bölgede Hedef A.Ş isimli şirketi kurarak ithalat ve ihracata da girerek yıllardan bu yana süre gelen ticareti uluslararası arenaya taşımıştır.

2014 yılında torun Mesut Arslan Çukurova Üniversitesi hem İnşaat mühendisliği bölümünü birincilikle bitirerek hem de fakülte birincisi olarak ailenin devam eden gurur kaynağı olmuştur.
İnşaat mühendisi Mesut Arslan’ın kendisini çelik konstrüksiyon çizimleri ve üretimi konusunda uzmanlaştırmasıyla birlikte aynı yıl içinde Mega Merkez Mühendislik şirketini kurarak gelişen teknoloji ve yenilikler karşısında sanayicilik anlayışını farklı bir boyuta taşımıştır.

Çelik prefabrik ev üretimin de kendi çizimini kendisi yapan, çelik büküm üretim montaj kısmını da yine bir sanayicilik örneği olarak kendi bünyesinde yapan MegaMerkez mühendislik açtığı fabrikanın sorumluluğunu torun Mehmet Arslan’ın almasıyla birlikte 3 nesil 52 yıldır sektörde olmanın ayrıcalığını ve uzmanlığını yaşamaktadır.